بازنشانی گذرواژه

Your search results
آذر 6, 1397

دسترسی به مکان

جزئیات

گوشه ای از بهشت زمینی که آغازش مسیری سبز و رویایی از ساحل نقره ای خزر و امتدادش آفتاب طلایی رنگ و داغ تابیده از بین شاخ و برگهای جنگل پهن برگ. روی قله های مرتفع کوهستان البرز است. بی اغراق اینجا از زیباترین خطوط انتقالی کابلی گردشگری در تمام دنیاست. این ساحل ارام و زیبا فاصله خیلی کمی تا قله ی ۸۰۰ متری ایل میلی و در هر چهار جهت جغرافیایی چشم اندازی بی نظیربرای نشان دادن دارد. تنها کافیست ۳۶۰ درجه به سمت شرق بچرخید تا شهر زیبای رامسر و در جهت غرب چابکسر را در معرض دید داشته باشید.با نگاه کردن به شمال. نمای زیبای دریای بی انتهای خزر را میبینیم و منطقه ی جنوبی نقش زیبای قله های بیرون اومده از جنگل های بکر و روح نواز شمالی را به نمایش می گذارد…

 

تله کابین رامسر- شمالستان

رامسر عروس شهرهای شمال ایران، این بهشت زمینی خدا، همیشه یکی از گزینه های محبوب سفر میان ایرانی ها به شمار می آید. بسیاری برای تفریح و خوشگذارنی و لذت بردن از هوای پاک و طبیعت بی نظیر راهی این شهر می شوند. در این میان مردم محلی و مسوولان به تکاپو افتاده اند تا با ایجاد مجتمع های تفریحی، ساحلی و جنگلی از حضور گردشگران برای توسعه شهر بهره ببرند و اقتصاد آن را رونق ببخشند. یکی از معروفترین این مجموعه ها، مجتمع تفریحی شهر سبز رامسر است که همه آن را با نام تله کابین رامسر می شناسند. مجموعه ای توریستی که در سال ۱۳۸۷ افتتاح شد و یکی از زیباترین خطوط تله کابین ایران در آن شروع به کار کرد. تله کابین رامسر در این سال ها شهرت بسیاری پیدا کرده است و با گسترش فضاهای تفریحی هیجانی، مراکز خرید و اقامتی خود، توانسته گردشگران بسیاری را به سوی خود جلب کند.

 

تله کابین رامسر- شمالستان

 

امروزه این مجموعه از سه بخش ساحلی، کوهپایه و بام تشکیل شده است و برنامه های فراوانی برای توسعه امکانات و فضاهای تفریحی-هیجانی خود دارد. یکی از برنامه های جالب آن توسعه بخش اسکله آن به شکل دو ماهی است.
پروژه ساخت مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز رامسر در سال ۱۳۸۳ کلید خورده و در سال ۱۳۸۹ به بهره برداری رسیده و از آن زمان تاکنون یکی از قطب‌های گردشگری استان مازندران و حتی گیلان محسوب می‌شود. این تله کابین مبداش ساحل است و تا بالای کوه ایلمیلی ادامه پیدا می‌کند، از وسط جنگل‌ها می‌گذرد و شما می‌توانید دور نمایی از دریا را هم زیر پایتان ببینید.

تله کابین رامسر- شمالستان

 

تله کابین رامسر۴۰ کابین دارد، ۲ کیلومتر طول و در ۱۲ دقیقه تا ارتفاع ۷۰۰ متری بالا می‌رود. درست فهمیدید فقط ۱۲ دقیقه، پس فرصت را حسابی مغتنم بشمارید. این را هم بگوییم که این جاذبه اصلا خلوت نیست و شما باید ایستادن در صفی طولی را به جان بخرید.

مسیر از ساختمان ساحلی شروع می‌شود، جایی که ایستگاه اول است و امکان جابه جایی ۴ هزار نفر در روز را دارد. این بخش امکاناتی مثل شهربازی که خودش بخش‌های مختلفی مثل چرخ و فلک و سینمای ۶ بعدی‌ دارد را در خودش جای داده. این سینما بزرگترین سینمای ۶ بعدی منطقه است. پینت بال، جت اسکی، اسکی روی آب و قایق سواری با قایق دلفین، رستوران‌های مختلف و مراکز خرید نوربرت و تعطیلات هم در این بخش قرار دارد.

 

تله کابین رامسر- شمالستان

 

سوار تله کابین که بشوید و پایین را که نگاه کنید این تصاویر را خواهید دید: ماشین‌هایی که در رفت و آمدند، شهربازی شلوغ و پرسرو صدای این مجموعه، ماشین‌هایی که پیچ‌های پیست کارتینگ را با هیجان دور می‌زنند، دورتر مزرعه‌های سرسبز رامسر و جنگل‌های چابکسر را خواهید دید. از اینها گذشته هرچقدر که پیش بروید هوا هم خنک‌تر و مطبوع‌تر می‌شود و دیگر از گرمای هوا چندان خبری نیست طوری که دلتان نمی‌خواهد حالا حالاها پایین بیایید.

آدرس: استان مازندران، کیلومتر ۵ غرب رامسر، مجموعه تفریحی تله کابین رامسر

دسته بندی: Uncategorized

ویدئو

اقامتگاههای نزدیک