بازنشانی گذرواژه

Your search results

چگونه مهمان شویم؟

خرداد 7, 1398 توسط shomalestan

چگونه مهمان شویم؟

‎ برای ایجاد حساب کاربری مبتدی اطلاعاتی همچون شماره موبایل، نام و نام خانوادگی و ایمیل کافی می باشد.‎ ‎در این سطح از کاربری شما می توانید اقامتگاه خود را رزرو کنید.‎ ‎‏حساب کاربری (نمایه کاربری) شما بیانگر خصوصیات شخص شما خواهد بود، لذا بهتر است سایر اطلاعات کاربری خود همچون تصویر و شرحی از خود را نیز به نمایه کاربری خود ‏بیافزایید.‏
درشرایط معمول تنها اطلاعاتی همچون اسم، تصویر شما و شرحی که درباره خود می نویسید برای سایرین قابل مشاهده خواهد بود. هنگامی که برای رزرو اقامتگاه­ ای اقدام کنید، نام خانوادگی، شماره تماس جهت هماهنگی بیشتر برای میزبان ارسال خواهد گردید. ‎سایر اطلاعات ثبت شده، بطور کاملا محرمانه ذخیره شده و قابل ‏دسترسی نمی باشد.
ابتدا می توانید با انتخاب استان و شهر مورد نظر، در کادر جستجوی صفحه اول وبسایت، از گزینه های ارائه شده در صفحه جستجو بازدید کنید. برای جستجوی دقیق تر، می توانید با استفاده از فیلترهای تعبیه شده، جستجوی پیشرفته تری انجام دهید. فیلترهایی همچون: محدوده اجاره بها / نوع اقامتگاه (ویلا, آپارتمان, سویت, …) / موقعیت مکانی ( ساحلی, جنگلی, کوهستانی,…) / امکانات موجود در اقامتگاه ( همچون مبلمان, اتاق ورزش, یخچال, تلویزیون, وسایل پخت و پز, اینترنت, پارکینگ, …) و غیره .
با مقایسه اطلاعات ارائه شده در نمایه کوچک هر اقامتگاه در صفحه جستجو، می توانید مقایسه اولیه ای داشته باشید، سپس با گشودن صفحه نمایه اصلی اقامتگاه های منتخب، مشخصات و امکانات دقیق هر یک را مطالعه نموده و مقایسه نمایید. امتیازات دریافتی اقامتگاهها از میهمانان قبلی که بصورت ستاره  (*****) در نمایه هر یک درج می گردد، نشانگر میزان رضایت کلی میهمانان قبلی از اقامت خود می­باشد. نظرات ثبت شده از جانب میهمانان قبلی هر اقامتگاه نیز در نمایه(پروفایل) آن اقامتگاه درج گردیده و قابل مشاهده می باشد.
بعد از قبول درخواست اجاره توسط میزبان و پس از قطعی شدن رزرو اقامتگاه، سند رزرو قطعی حاوی اطلاعات کامل رزرو، نام و نام خانوادگی، تعداد نفرات، تاریخ و ساعت ورود و خروج، جزییات صورتحساب، آدرس دقیق اقامتگاه و شماره تماس میزبان و میهمان برای هر دو طرف ارسال می گردد. لذا میهمان قادر خواهد بود پیش از شروع سفر با میزبان تماس گرفته و هماهنگی های لازم برای تحویل گرفتن اقامتگاه را به انجام برساند و سپس با خیالی آسوده سفر خود را آغاز نماید.


 میهمانان محبوب، به حفظ پاکیزگی و نظافت محیط و حفاظت و نگهداری از اقامتگاه و امکانات و وسایلی که در اختیارشان قرار گرفته توجه می کنند، و سعی می کنند در هنگام ترک اقامتگاه، آن را همانگونه که از میزبان تحویل گرفته اند به ایشان تحویل دهند.

هم میهمان و هم میزبان می تواند پس از خاتمه سفر نظرات خود را در مورد نوع رفتار، کیفیت اقامتگاه و خدمات دریافتی در نمایه (پروفایل) نفر مقابل درج کنند. لذا میهمانان و میزبانان بعدی ایشان از نظرات مثبت یا منفی کاربران قبلی آگاه خواهند گردید.
 میهمانان محبوب، به حفظ پاکیزگی و نظافت محیط و حفاظت و نگهداری از اقامتگاه و امکانات و وسایلی که در اختیارشان قرار گرفته توجه می کنند، و سعی می کنند در هنگام ترک اقامتگاه، آن را همانگونه که از میزبان تحویل گرفته اند به ایشان تحویل دهند. هم میهمان و هم میزبان می تواند پس از خاتمه سفر نظرات خود را در مورد نوع رفتار، کیفیت اقامتگاه و خدمات دریافتی در نمایه (پروفایل) نفر مقابل درج کنند. لذا میهمانان و میزبانان بعدی ایشان از نظرات مثبت یا منفی کاربران قبلی آگاه خواهند گردید.